Sporthuis Olympia en Sport2000 Nederland challenge winactie -

Sporthuis Olympia en Sport2000 Nederland challenge winactie

Sporthuis Olympia en Sport2000 Nederland challenge winactie

Sporthuis_Olympia_voor_Marvilde_tv_2023-1.jpg

Afgelopen maandag 21 augustus zijn de trainingen van Marvilde weer hervat. Wie weet is er ruimte voor een leuke bezigheid.

Sporthuis Olympia is bij Marvilde al jaren actief als stersponsor. Van eigenaar Rob Verhagen kregen we de vraag of wij als vereniging mee willen doen aan een leuke actie. Uiteraard pakken wij deze win challenge op en willen we via dit bericht alle teams informeren over datgene ze kunnen doen en wat er te winnen valt.
Aangezien het om aangeleverde video’s gaat is er voor een deelnemend team ook de mogelijkheid om de heren van Marvilde tv in te schakelen.

De opnames mogen ook buiten de trainingstijden om geschoten worden, we willen natuurlijk geen één trainer belasten met hun oefenstof.

Zo maken teams kans op bovenstaande prijzen:

  • Elk voetbalteam mag meedoen; van junioren tot seniorenteams.
  • Het team maakt een leuke video waarin ze schieten op de SPORT 2000 targetschijf met de SPORT 2000 voetbal. Sportiviteit wordt beloond 😊 (De bal en schietschijf liggen bij terreinbeheer, graag ook weer terugbrengen.)
  • Plaats de video’s op:
  • de social media (Instagram/TikTok) club- team en/of spelersaccount
  • Tag @sport2000nederland en @sporthuis_olympia in het videobericht.
  • LET OP: de tags zijn belangrijk, anders neem je niet deel aan de winactie.Plaatsen van de video’s kan vanaf 18 augustus t/m 3 september. Hierna sluit de actie.
  • Onder alle inzendingen kiest SPORT 2000 Nederland de 3 beste video’s. De beste video krijg de 1ste prijs, daarna heb je een 2de prijs en 3de prijswinnaar. Aan 10 teams looft SPORT 2000 Nederland een voetbalpakket t.w.v. € 75,- uit.
  • Onder de inzendingen rondom Veldhoven πŸ˜‰ kiest Sporthuis Olympia een team wat als winnaar het tainingstenue krijgt.


Wat kan men winnen?

3 Hoofdprijzen & 10 SPORTiviteitsprijzen aangeboden door Sport2000 Nederland:

1ste prijs:                      Een SPORT 2000 cadeaubon t.w.v. € 300,-
2de prijs:                      10 Derbystar ballen
3de prijs:                      Trainingsmaterialen t.w.v. € 250,-
4 t/m 14de prijs:          SPORTiviteits troostprijs = voetbalpakket t.w.v. € 75,-  

Prijs aangeboden door Sporthuis Olympia Veldhoven:

Teamprijs bestaande uit trainingstenue Shirt, short, kousen voor het hele team:

In week 36 zullen de winnaars bekend gemaakt worden.

Sporthuis_Olympia_voor_Marvilde_tv_2023-2.jpg

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!