Jeugdcommissie

Jeugdcommissie

Terug naar Commissies

De jeugdcommissie betaat uit:

Voorzitter en
Hoofdleider O12-O13
Bas van de Wiel
Email: vandewiel@marvilde.nl
Communicatie:
Evert Geurts
Tel: 06-15967443
Email: geurts@marvilde.nl
  Hoofdleider O19-O17
Vacature
20190125_210632.jpg Hoofdleider O14-O16
Jos van de Voort
Email: vandevoort@marvilde.nl
Hoofdleider O10-O11
Remco Wijnands
Tel:
Email: r.wijnands@marvilde.nl

1991-03-28_Lisanne_Pruissen.JPG

Hoofdleider O9
Lisanne Pruissen
Tel: 06-46757026
Email: l.pruissen@marvilde.nl

 

Hoofdleider JO7 (mini's) + JO8
Arjan de Waal
Tel: 06-51433244
Email: dewaal@marvilde.nl
1975-08-26_Robert_de_Bruin.jpg

Hoofdleider MO11-19
Robert de Bruin
Tel: 06-37455089
Email: r.debruin@marvilde.nl

  Hoofdleider MO11-19
Vacature
Scheidsrechterscoördinator
Jurriaan Haring
Tel: 06-43519908
Email: j.haring@marvilde.nl
Meer info over
scheidsrechterszaken
klik hier.
Ambassadeur Meidenvoetbal
Bianca van de Ven
Tel: 06-52427666
Email: b.vandeven@marvilde.nl
Notulist
Patricia Hendriks
Tel: 06-17354886
E-mail:p.hendriks@marvilde.nl


Van links naar rechts: Bas van de Wiel, Evert Geurts, Arjan de Waal, Patricia Hendriks, Tom Bartholomeüs,  Bianca van de ven,
 Leon van Gerwen, Jurriaan Haring, Jos van de Voort, Harrie van de Ven en Edwin van den Heuvel.
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!