Oliebollen actie -

Oliebollen actie

Oliebollen actie

Graag vragen wij uw aandacht voor de OLIEBOLLEN AKTIE.

Ook in 2023 verzorgen we weer een oliebollen actie. Net als vorig jaar staat de kraam nabij de Basko-dôme. Dit is een overdekte locatie van hockeyvereniging Basko in Veldhoven-Dorp (Sportpark De Korze) waar ook ons Heezen-Sylvester voetbaltoernooi wordt georganiseerd.  
Ons "bakteam" is vanaf 9.00 uur die dag aanwezig en bakt door tot 16.30 uur. Afhalen van de bollen kan tot 17.00 uur
Via onderstaand formulier zijn deze overheerlijke oliebollen (gewone of met krenten) te bestellen. De opbrengst is – net als andere jaren -  voor de “Jeugdafsluiting-van-het-seizoen”.
Je kunt de oliebollen bij het afhalen betalen. Dit kan contant, maar dit jaar ook via PIN.



Ons bakteam gaat voor u aan de gang.
Oliebollenactie_2022_2.JPG

OLIEBOLLEN AKTIE

Dit formulier blijft nog geldig tot vrijdag, 29 december 2023 om 23:00

Ik wil graag OLIEBOLLEN bestellen à € 7,00 per zak met 10 OLIEBOLLEN

Ik wil graag KRENTEN OLIEBOLLEN bestellen à € 7,50 per zak met 10 OLIEBOLLEN

Ons "bakteam" is aanwezig tijdens het Heeze-Sylvester voetbaltoernooi op vrijdag 30 december. De kraam staat op het Basko terrein van sportpark De Korze




* = verplicht
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!