Meerveldhoven Cup; alle winaars op een rijtje
JO19/18;
Finale: FC Eindhoven JO19-1 - Rood Wit Veldhoven JO19-1; 1 – 0
Gedeeld 3e: Marvilde JO19-1 en Marvilde JO19-2
JO15/14 Hoog:
1. FC Eindhoven JO15-1
2. Marvilde JO15-1
3. DVS JO15-1
JO15/14 Laag:
1. DBS JO15-2
2. Marvilde JO15-2
3. Nuenen JO15-5
JO12 Hoog:
1. FC Eindhoven JO12-1
2. RPC JO12-1
3. Trinitas JO12-1
JO12 Laag:
1. UNA JO12-1
2. Tivoli JO12-1
3. DBS JO12-3
JO11 Hoog:
Finale: ’t Zand JO11-1 - Venlosche Boys JO11-1 ; 1 – 0
Gedeeld 3e: DBS JO11-1 en Blauw Geel’38 MO13-1
JO11 Laag:
Finale: Acht JO11-1 - DBS JO11-2 ; 2 – 0
Gedeeld 3e: Woenselse Boys JO11-1 en Milheezer Boys JO11-1
MO17:
1. Marvilde MO17
2. Rhode MO17
3. Venray MO17
4. Zeeburgia MO17
5. DSO MO17
MO15:
Finale: DSO MO15-1 - Blauw Geel’38 MO15-1; 1 – 0
Gedeeld 3e: Zeeburgia MO15-1 en Marvilde MO15-1
JO17/16
Finale: Marvilde JO16-1 - Woenselse Boys JO16-1; 0 – 0 (5-4 na strafschoppen)
Gedeeld 3e: Acht JO17-1 en Hapert JO17-1
VR18+
Finale: Marvilde MO19-2 - Zwaluwen Vlaardingen B; 0 – 1
Gedeeld 3e: Valkenswaard MO19-1 en Marvilde MO19-1
HR18+
Finale: Marvilde 3 zondag - Marvilde 3 zaterdag; 2 – 0
Gedeeld 3e: DBSV Red Socks Maastricht en Marvilde 4
MO11
1. Bergeijk MO11
2. Zeeburgia Amsterdam MO11
3. Zwaluw VFC MO11
4. Marvilde MO11
5. Rhode MO11
MO13
1. Blauw Geel’38 MO13
2. Zeeburgia Amsterdam MO13
3. Rhode MO13-1
4. Marvilde MO13-2
5. Rhode MO13-2
JO8
Finale: Acht JO8-1 - OSC’45 Den Bosch; 7 – 0
Gedeeld 3e: Brabantia JO8-2 en Woenselse Boys JO8-1
JO9
Finale: Baronie JO9-1 - Woenselse Boys JO9-1; 2 – 0
Gedeeld 3e: Marvilde JO9-1 en Marvilde JO9-2
JO10-Laag
Finale: Brabantia JO10-2 - Rhode JO10-2; 1 – 0
Gedeeld 3e: DBS JO10-2 en Marvilde JO10-2
JO10-Hoog
Finale: FC Eindhoven JO10-1 - KFC Turnhout JO10-1; 2 – 1
Gedeeld 3e: DBS JO10-1 en Wilhelmina Boys JO10-1
JO13-Laag
Finale: Woenselse Boys JO13-2 - DBS JO13-1; 3 – 2
Gedeeld 3e: Wilhemina Boys JO13-1 en Marvilde JO13-1
JO13-Hoog
Finale: KFC Turnhout - Kapelle Zeeland; 2 – 0
Gedeeld 3e: NWC Asten JO13-1 en Rhode JO13-1