Cookie beleid sv Marvilde

De website van sv Marvilde is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

“UIT”-Toernooien 2023-2024

“UIT”-Toernooien 2023-2024

FEESTDAGEN / VAKANTIES

VOETBAL AKTVITEITEN MARVILDE

KNVB

Vrijdag 25 t/m Zondag 27 augustus 2023

MeerveldhovenCup

Jeugd en Senioren

Zaterdag 14 t/m Zondag 22 oktober 2023

Herfstvakantie

 

Dinsdag 17 oktober 2023

Voelbalclinic

JO7 t/m JO/MO14

Zaterdag 23 december t/m Zondag 7 januari 2024

Kerstvakantie

 

Zaterdag 30 december 2023

Heezen/Sylvester Zaalvoetbaltoernooi – De Dôme BASCO

Jeugd en Senioren

Zaterdag 10 t/m Zondag 18 februari 2024

Voorjaars/Carnavalsvakantie

 

Zondag 31 maart en Maandag 1 april 2024

Pasen

 

Vrijdag 5 april 2024

Veldhovense Schoolvoetbal- kampioenschappen

Groep 3 en 4

Vrijdag 12 april 2024

Veldhovense Schoolvoetbal- kampioenschappen

Groep 5 en 6

Vrijdag 19 april 2024

Veldhovense Schoolvoetbal- kampioenschappen

Groep 7 en 8

Zaterdag 27 april t/m Zondag 5 mei 2024

Meivakantie

 

Zaterdag 4 mei 2024

Marvilde Mini Thuisblijvers Toernooi

JO7

Donderdag 9 mei 2024

Hemelvaartsdag

 

Zaterdag 18 t/m Maandag 20 mei 2024

Laatste speeldag competitie

Jeugd en Senioren

Zondag 19 en Maandag 20 mei 2024

Pinksteren

 

Vrijdag 31 mei t/m Zondag 2 juni 2024

Tour du Peel - Evertsoord (Externe activiteit) 

JO/MO17/12

Zaterdag 8 juni 2024

Afsluiting Seizoen Marvilde

Jeugd en Senioren

Zaterdag 8 of Zondag 9 juni 2024

Eindtoernooi (Final Leage KNVB)

MO13/20

Zaterdag 15 juni 2024

GVAT Toernooi (Rood-Wit Veldhoven)

JO8 t/m JO11

Vrijdag 28 t/m Zondag 30 juni 2024

E-kamp – De Hazelaar/Eersel

JO/MO10 en 11

Zaterdag 6 juli t/m Zondag 18 augustus 2024

Zomervakantie

 

Vrijdag 16 t/m Zondag 18 augustus 2024

MeerveldhovenCup

Jeugd en Senioren

 

Bijgaand opgave uit-toernooien 2023/24. Leiders/trainers worden verzocht hun team voor minimaal 1 toernooi aan te melden; rekening houdend met bovenstaande programma. De aangegeven 'link' geeft meer informatie over het toernooi. Gelieve niet zelf in te schrijven, maar aan te melden via de Toernooicommissie; [email protected]

 

EXTERNE TOERNOOIEN

DATA

DOELGROEP

Aangemeld Marvilde

vv Belfeldia – Belfeld Lim
Klik hier voor meer info

Zaterdag 8 juni 2024
Zondag 9 juni 2024

JO8/9/10
JO11/12

 

vv Unitas’30 – Etten-Leur NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 juni 2024
Zaterdag 8 juni 2024
Zondag 9 juni 2024
Zaterdag 15 juni 2024

JO8, JO11/12, MO11/13
JO9/10, JO12/13
JO7 (Mini's)
JO10/11

 

FC Kerkrade-West – Kerkrade Lim
Klik hier voor meer info

Vrijdagav 31 mei 2024
Zaterdag 1 juni 2024
Zondag 2 juni 2024
Vrijdagav 7 juni 2024
Zaterdag 8 juni 2024
Zondag 9 juni 2024

JO16/17
JO12/14/15
JO10/11
JO18/19
JO8/9
JO6/7/13

 

BSC Roosendaal – Roosendaal NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 juni 2024

MO11 t/m MO17

 

Germany Cup 2024
Klik hier voor meer info

Diverse data

Diverse leeftijden

 

FC Binnenmaas – Maasdam ZH
Klik hier voor meer info

Maandag 20 mei 2024
(2e Pinksterdag)

MO11 t/m MO15

Marvilde MO13-1

vv Prinsenland – Dinteloord NB
Klik hier voor meer info

Vrijdagav 31 mei 2024
Zaterdag 1 juni 2024

JO14 t/m JO17, MO17/20
JO7 t/m JO13, MO11

 

Parkstad Limburg Cup – Landgraaf Lim
Klik hier voor meer info

Zaterdag 8 juni 2024
Zondag 9 juni 2024
Zondag 16 juni 2024

JO11/12
JO14/15
JO7 t/m JO10

 

ksk Heist - Heist-op-den-Berg België
Klik hier voor meer info

Zaterdag 30 maart 2024
Maandag 1 april 2024

JO8 JO9, JO13
JO10 t/m JO13

 

Willem II av - Tilburg NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 30 maart 2024 

JO9, JO12

 

vv De Treffers - Groesbeek Gel
Klik hier voor meer info

Zondag 19 mei 2024
Maandag 20 mei 2024

JO15/16/17
JO8/9/10/12/14, MO11

 

Stols Voetbal
Klik hier voor meer info

Diverse Data

Diverse leeftijden

 

Ballfreunde
Klik hier voor meer info

Diverse Data

Diverse leeftijden  

Eurosportring
Klik hier voor meer info

Diverse Data

Diverse leeftijden  

StrijthagenCup 2024 - Landgraaf Lim
Klik hier voor meer info

Zat/Zon 1 en 2 juni 2024
Zat/Zon 8 en 9 juni 2024

JO15/16/17, MO15/17
JO7 t/m JO14
 

Overzicht Toernooien via de KNVB
Klik hier voor meer info

Diverse Data

Diverse leeftijden  

sc Everstein - Everstein Utr
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 juni 2024

JO9, JO10, MO13, MO17  

FC Tilburg - Tilburg NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 juni 2024
Zaterdag 8 juni 2024
Zaterdag 15 juni 2024

JO9, JO12
JO8, JO13, MO13
JO10, JO11, JO14
 

sv ONDO - Asten-Heusden NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 25 mei 2024
Zondag 2 juni 2024
Zaterdag 8 juni 2024
Zondag 9 juni 2024

JO13
JO11/12 en JO6/7
JO14/15
JO8/9/10
 

vv Maarheeze - Maarheeze NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 juni 2024
Zonndag 2 juni 2024

JO7/8/9/11/12/17/19
JO10/13/14/15
 

sv Venray - Venray Lim
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 en Zondag 2 juni 2024

MO13, MO15, MO17, MO20, Dames (7x7)  

sv Mönchengladbach 1910 - Mönchengladbach Duitsland
Klik hier voor meer info

Zaterdag 18 mei 2024
Zondag 19 mei 2024

JO10/11/12/13
JO14/15
 

Hart-voor-Erremuu Cup - Arnemuiden Zee
Klik hier voor meer info

Vrijdagav 31 mei 2024
Zaterdag 1 juni 2024
Zaterdag 8 juni 2024
Vrijdagav 14 juni 2024

MO13/15/17
JO7/8/9, MO20, Dames
JO10/11/12/13
Heren 35+, 45+, Senioren
 

vv DESM - Weert Lim
Klik hier voor meer info

Zaterdagmorgen 1 juni 2024

JO8 t/m JO12 Marvilde JO10-1

Ambrastoernooi DFO'20 - Kelpen/Oler Lim
Klik hier voor meer info

Vrijdagavond 17 t/m Zondagmiddag 19 mei 2024

(Lagere) Senioren   

rksv Schijndel - Schijndel NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 8 juni 2024
Zondag 9 juni 2024

JO8 t/m JO12
JO13
 

FC Delta Sport'95 - Houten Utr
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 juni 2024

MO11 t/m MO17  

vv Sittard KIKA Toernooi - Sittard Lim
Klik hier voor meer info

Vrijdagav 31 mei 2024
Zaterdag 1 juni 2024
Zondag 2 juni 2024
Vrijdagav 7 juni 2024
Zaterdag 8 juni 2024
Zondag 9 juni 2024

JO17/19
JO11/13, MO13/15/17
JO9/12/14
JO14/15
JO8/10/12
JO7 (Mini's)
 

TVG Sports
Klik hier voor meer info

Diverse Data

Diverse lichtingen Marvilde JO9-1
(Eastern Open)

vv Terneuzen - Terneuzen Zee
Klik hier voor meer info

Zaterdag 15 juni 2024

MO10 t/m MO15  

Ros BeiaardCup St Gilles - Dendermonde België
Klik hier voor meer info

Woensdag 8 t/m Zondag 12 mei 2024

Diverse Lichtingen  

Klaverblad Hemelvaarttoernooi DEES/Vessem - Vessem/Wintelre NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 4 mei 2024
Zondag 5 mei 2024

JO10/11/12, JO17/19
JO6/7/8/9, JO13/15/16
 

vv De Valk - Valkenswaard NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 juni 2024
Zondag 2 juni 2024

JO13 t/m JO19
JO7 t/m JO12
 

Cup van Hoegaarden -  Hoegaarden België
Klik hier voor meer info

Vrijdagavond 24 mei t/m Zondagmiddag 26 mei 2024

JO7 t/m JO17  

sc Klarenbeek -  Klarenbeek Gel
Klik hier voor meer info

Zaterdag 8 juni 2024

JO8 t/m JO14  

FC ODA - Weert Lim
Klik hier voor meer info

Zaterdag 15 juni 2024
Zaterdag 22 juni 2024

JOMO13 t/m JOMO17
JO7 t/m JO12
 

sv Someren - Someren NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 juni 2024
- 's-morgens
- 's-middags

JO7 t/m JO9
JO10 t/m JO12
Marvilde JO11-2

ZSV - Zeilberg/Deurne NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 25 mei 2024
Zaterdag 1 juni 2024

JO13 t/m JO15
JO7 t/m JO11
 

vv Excelent - Oploo NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 juni 2024

JO7 t/m JO9  

sv Lierop - Lierop NB
Klik hier voor meer info

Zondag 2 juni 2024
Vrijdagav. 7 juni 2024
Zaterdag 8 juni 2024
Zondag 9 juni 2024

JO9 en JO10
JO17
JO13
JO7 en JO11
 

vv Mifano - Mierlo NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 15 juni 2024
Zondag 16 juni 2024

JO7 t/m JO9
JO10 t/m JO12
 

vv DVO - Sittard Lim
Klik hier voor meer info

Zaterdag 25 mei 2024
Zondag 26 mei 2024

JO7 t/m JO10
JO11 en JO12
 

sv Blerick - Blerick Lim
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 juni 2024
Zondag 2 juni 2024

JO6 t/m JO9
JO10 t/m JO13
 

vv VOW - Zijtaart/Veghel NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 juni 2024
Zaterdag 8 juni 2024
Zaterdag 15 juni 2024

JO13/14, MO13/15/17
JO7 t/m JO9
JOMO11, MO20, JO19
Marvilde JO17/16/14
MO15/13
(Tour du Peel)

rksv WEC - Wijbosch en Eerde NB
Klik hier voor meer info

Vrijdagav 31 mei 2024
Zaterdag 1 juni 2024
Zaterdag 8 juni 2024

JO19/17, MO17
JO10/11/13, MO15
JO7/8/9, JO15
 

sv Juliana'31 - Malden NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 juni 2024

JO19/17/16  

FCV - Venlo Lim
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 juni 2024
Zondag 2 juni 2024
Zondag 9 juni 2024
Zaterdag 15 juni 2024
Zondag 16 juni 2024

MO17
JO17/16
Meidendag MO11/15
JO8/9/10 en Mini's
JO11/12
 

rksv Groene Ster - Heerlerheide Lim
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 juni 2024
Zondag 2 juni 2024
Vrijdagav 7 juni 2024
Zaterdag 8 juni 2024
Zondag 9 juni 2024

JO13, MO15/17
JO9, JO11/12
JO19
JO14 t/m JO17
JO7, JO8 en JO10
 

rkvv Volharding - Vierlingsbeek NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 en Zondag 2 juni 2024

JO11 t/m JO15  

vv Bieslo - Beesel Lim
Klik hier voor meer info

Vrijdagav 14 juni 2024
Zaterdag 15 juni 2024
Zondag 16 juni 2024

JO19, JO17/16
JO13/15, MO15
JO7 t/m JO11
 

rksv Nuenen - Nuenen NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 8 juni 2024
Zondag 9 juni 2024

JO6 t/m JO12
JO13 t/m JO15
 

DSVP - Pijnacker ZH
Klik hier voor meer info

Maandag 20 mei 2024
(2e Pinksterdag)

MO11 t/m MO20  

rkvv Sportclub'25 - Bocholtz Lim
Klik hier voor meer info

Zaterdag 8 en 
Zondag 9 juni 2024

Dames, MO17, MO20
(11x11)
 

vv Spoordonkse Boys - Spoordonk NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 8 juni 2024
Zondag 9 juni 2024

Senioren Dames/Heren
Senioren Heren/30+
 

GVVV - Veenendaal Utr
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 juni 2024
Zaterdag 8 juni 2024
Zaterdag 15 juni 2024

MO11 t/m MO17
JO11 en JO12
JO8/9/10
 

sv Reeshof - Tilburg NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 juni 2024
Zondag 2 juni 2024
Zaterdag 8 juni 2024
Zondag 9 juni 2024

JO6/7 (Mini's)
JO10 en JO16/17
JO8/9 en JO11/12
JO13/14/15
 

sv Blauw Geel'38 - Veghel NB
Klik hier voor meer info

Vrijdagav 14 juni 2024
Zaterdag 15 juni 2024
Zaterdag 22 juni 2024

MO17, MO20, Dames
JO8 t/m JO15
MO11/13/15
 

VVGZ - Zwijndrecht ZH
Klik hier voor meer info

Maandag 1 april 2024
(2e Paasdag)
Donderdag 9 mei 2024 (Hemelvaart)

JO8/9/10 en JO14

JO11/JO13/JO16/JO19
MO13 en Mini's
 

vv Rhoon - Rhoon/Rotterdam ZH
Klik hier voor meer info

Donderdag 9 mei 2024 (Hemelvaart)

JO7 t/m JO12  

NLC'03 - Lith NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 juni 2024

Mini's (JO7)  

SVL - Langbroek Utr
Klik hier voor meer info
Klik hier voor meer info


Zaterdag 1 juni 2024
Zaterdag 8 juni 2024


JO8/JO9/JO10/JO12
JO14 en JO15
 

FC Driebergen - Driebergen Utr
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 juni 2024
Zaterdag 8 juni 2024
Zaterdag 15 juni 2024

JO8 t/m JO12, MO11
JO13/14 en MO13/15/17
JO15/16/17/19
 

MSH Maasduinen - Bergen Lim
Klik hier voor meer info

Vrijdagav 7 juni 2024
Zaterdag 8 juni 2024
Zondag 9 juni 2024

JO17/19 + Dames-11x11
JO7 t/m JO12
JO13 en JO15
 

FC Weesp - Weesp NH
Klik hier voor meer info

Zaterdag 8 juni 2024
Zondag 9 juni 2024

JO8, JO9 en JO11
JO10, JO12, MO11/13
 

sv Houten - Houten Utr
Klik hier voor meer info

Zaterdag 8 juni 2024
Zondag 9 juni 2024

JO9, JO15, JO17, MO15
JO11, JO13, MO13
 

vv VRC - Veenendaal Utr
Klik hier voor meer info

Zaterdag 15 juni 2024
Zaterdag 22 juni 2024

MO11/13/15/17
JO9/10/11
 

bsv Boeimeer - Breda NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 juni 2024
Zondag 2 juni 2024
Zaterdag 8 juni 2024
Zondag 9 juni 2024

JO9/10, JO14/15
MO11 t/m MO17
JO7/8, JO11
JO13
 

vv Beuningse Boys - Beuningen Gel
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 juni 2024
Zondag 2 juni 2024

JO8 t/m JO12, MO11
JO13/14, MO13
 

vv Alfa Sport - Oirsbeek Lim
Klik hier voor meer info

Vrijdagav 7 juni 2024
Zaterdag 8 juni 2024
Zondag 9 juni 2024
Zaterdag 15 juni 2024
Zaterdag 22 juni 2024

JO19
JO8, JO9, JO13
JO10, JO16, JO17
JO12, JO15
Mini's, JO11, JO14
 

vv DVO'60 - Roosendaal NB
Klik hier voor meer info

Zondag 26 mei 2024
Zaterdag 8 juni 2024
Vrijdagav 21 juni 2024
Zaterdag 22 juni 2024

JO7/8/9
JO10/11/12
JO16 en JO19
JO13 en JO15
 

vv DES Swalmen - Swalmen Lim
Klik hier voor meer info

Vrijdagav 31 mei 2024
Zaterdag 1 juni 2024
Zondag 2 juni 2024

JO17/19
JO13/14/15
JO7 t/m JO12
Marvilde JO12/13
(Tour du Peel)

sv Hilvaria - Hilvarenbeek NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 juni 2024
Zondag 2 juni 2024

JO8/10/11, MO12
JO9/12/13
 

vv Sparta'18 - Sevenum Lim
Klik hier voor meer info

Maandag 20 mei 2024
(2e Pinksterdag)

JO8 t/m JO12  

sv Stiphout Vooruit - Helmond NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 juni 2024

JO7 t/m JO11  

rkvv Haelen - Haelen Lim
Klik hier voor meer info

Zaterdag 25 mei 2024
Zondag 26 mei 2024

JO7 t/m JO11
JO13 t/m JO19
 

ASV'33 - Aarle-Rixtel NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 8 juni 2024
Zondag 9 juni 2024
Zaterdag 15 juni 2024
Zondag 26 juni 2024

JO15
JO10/11, MO11
JO13, MO13
JO7/8/9, MO15
 

Gezelligheidstoernooi vv Bavos - Bakel NB
Klik hier voor meer info

Donderdag 9 mei 2024
(Hemelvaartsdag)

Dames + Heren
(16+ en 7 tegen 7)
 

sv DWSH'18 - Wilbertoord/St Hubert NB
Klik hier voor meer info

Vrijdagavond 14 t/m Zondagmiddag 17 juni 2024

Dames (7 tegen 7)  

Bourgondisch Voetbal Toernooi - vv Gemert NB
Klik hier voor meer info

Vrijdagavond 28 t/m Zondagmiddag 30 juni 2024

Dames + Heren
(18+ en 7 tegen 7)
 

rkvv Venlosche Boys - Venlo Lim
Klik hier voor meer info

Zaterdag 25 mei 2024

Mini's, JO8/9  

rkvv MVC'19 - Maasbree Lim
Klik hier voor meer info

Zaterdag 8 juni 2024
Zondag 9 juni 2024

JO6/7/11
JO8/9/10
 

Youngtalentsgroup.com
Klik hier voor meer info

Diverse Data

Diverse leeftijden  

rksv Rhode - Sint Oedenrode NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 22 juni 2024
Zondag 23 juni 2024

JO7 t/m JO12, MO13
JO13 t/m JO15
 

rksv Heeze - Heeze NB
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 juni 2024
Zondag 2 juni 2024

JO7 t/m JO10, JO13
JO11/12
 

Dutchsoccertounaments.com
Klik hier voor meer info

Diverse Data

Diverse leeftijden  

vv Trekvogels - Nijmegen Gel
Klik hier voor meer info

Vrijdagav 14 juni 2024
Zaterdag 15 juni 2024

JO15
JO7 t/m JO13
 

rfc Wetteren - Wetteren België
Klik hier voor meer info

Woensdag 1 mei 2024
Vrijdagav 3 mei 2024
Zaterdag 4 mei 2024

JO6 t/m JO12
JO19
JO13 t/m JO17
 
ijvv De Zwervers - IJsselmuiden/Rotterdam ZH
Klik hier voor meer info
Zondag 19 mei 2024
Maandag 20 mei 2024
(Pinksteren)
JO8/9/10/13, MO13/15
JO11/12, MO11
 
rksv Halsteren - Halsteren NB
Klik hier voor meer info
Zaterdag 25 mei 2024
Zondag 26 mei 2024
JO10/11
JO12/13
 
krsv Vredenburch - Rijswijk ZH
Klik hier voor meer info
Zaterdag 1 juni 2024 JO7 t/m JO10  
sv Spero - Elst Gel
Klik hier voor meer info
Zaterdag 1 juni 2024 JO8 t/m JO12, MO11  
bsv Limburgia - Brunssum Lim
Klik hier voor meer info
Vrijdagav 7 juni 2024
Zaterdag 8 juni 2024
Zondag 9 juni 2024
JO13
JO7 t/m JO10
JO12
 
VDZ - Arnhem Gel
Klik hier voor meer info
Zaterdag 8 juni 2024
Zondag 9 juni 2024
JO16 t/m JO19
JO13 t/m JO15
 
vv Terneuzense Boys - Terneuzen Zee
Klik hier voor meer info
Klik hier voor meer info

Zaterdag 1 juni 2024
Zaterdag 8 juni 2024

Dames 7x7 (½veld)
Heren 7x7 (½ veld)
 
vv WSC - Waalwijk NB
Klik hier voor meer info
Zaterdag 1 juni 2024
Zaterdag 8 juni 2024
Zondag 9 juni 2024
JO8/9/10
JO11/12
JO13/14/15
 
rkvv Roosendaal - Roosendaal NB
Klik hier voor meer info
Klik hier voor meer info
Maandag 1 april 2024
(2e Paasdag)

JO11/12
JO13
 
RKVVO - Veldhoven NB
Klik hier voor meer info
Zaterdag 1 juni 2024
Zondag 2 juni 2024
JO13/15, MO13/15/17
JO12/14/16/17
 
vv DVS - Aalst/Waalre NB
Klik hier voor meer info
Vrijdagav 7 juni 2024
Zaterdag 8 juni 2024
Zondag 9 juni 2024
Zaterdag 15 juni 2024
Zondag 16 juni 2024
JO19
JO11/12, JO14/15
JO10, JO13
JO8/9
JO17
 

 



Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!